fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Odpovede na najčastejšie otázky

Všeobecné otázky

Svadobný plánovač je webové miesto, v ktorom sú prezentované služby svadobných predajcov a miesto, kde páry môžu plánovať svoju svadbu.

Kliknete na Zoznam firiem, vyberiete kategóriu, prípadne ešte aj miesto a stlačíte Hľadať.

Nie. Každá firma (predajca) má na svojej stránke Ponuky kontaktný formulár. Správa príde priamo k predajcovi. Okrem toho sú uvedené aj iné kontakty, napr. telefón, webová stránka alebo iné.

Áno. Plánovacie nástroje pre páry sú zadarmo a vždy budú 🙂

Napíšte nám na info@svadobny-planovac.sk alebo zavolajte 0903 770 687.

Áno. Aké sú možnosti si, prosím, pozrite na stránke Publikovanie článkov.

Otázky / Páry

Vaše konto platí neobmedzene. Ak sa rozhodnete ho zrušiť, kontaktujte nás.

Samozrejme, že nie. Vaše údaje sa nikde nezverejňujú. Výnimkou sú referencie, ktoré poskytnete predajcovi pri jeho Ponuke.

Budeme veľmi radi, ak nám po svadbe pošlete niekoľko fotiek a napíšete pár viet o tom, ako ste boli spokojní s výberom dodávateľov a ako ste si užili vašu svadbu. S vašim súhlasom potom zverejníme vašu reálnu svadbu. Táto stránka môže byť pre vás niečo ako trvalá spomienka v online priestore a môžete ju ukázať svojim blízkym.

Do svojho konta sa môžete prihlásiť kdekoľvek a kedykoľvek. Ak sa však budete prihlasovať mimo územia Slovenska, musíte nás kontaktovať. Na základe množstva hekerských útokov máme našu stránku zablokovanú mimo SR.

Otázky / Predajcovia

Cena sa určuje podľa členskej úrovne, ktorú si vyberiete: Strieborný člen, Zlatý člen alebo Premium člen. Pozrite si celý cenník a položky v členských úrovniach a vyberte si, ktorá vám najviac vyhovuje.

Najprv sa zaregistrujte ako predajca. Po registrácii sa vám otvorí panel predajcu, vyberte cenník a objednajte si svoju členskú úroveň. Po prijatí platby vám aktivujeme konto a môžete pridať svoju prvú ponuku.

V súčasnej dobe môžete zaplatiť bankovým prevodom alebo vkladom na náš bankový účet. Podklady na úhradu vám zašleme do emailu po odoslaní objednávky.

Áno. Po prijatí platby vám vystavíme faktúru a zašleme v elektronickej forme (PDF) do vášho emailu. Faktúra bude uložená aj v panely predajcu, v časti faktúry.

V prípade, že si neobnovíte alebo neinovujete členskú úroveň, vaše konto bude deaktivované.

Áno. Každá členská úroveň vám umožňuje publikovať PR články. Podľa úrovne je to 3, 6 alebo 12 článkov. Po vyčerpaní limitu úrovne si môžete PR článok doobjednať .

Áno. Pozrite si, prosím, stránku Reklama na stránke.

Pridajte svoju firmu do katalógu

Zaregistrujte sa a vyberte si svoju členskú úroveň pre pridanie svojej ponuky.