fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Plánujete romantickú svadbu, ale stále neviete kde by to mohlo byť? Na Slovensku máme veľa krásnych miest. Je ťažké si vybrať? Pozrite si naše inšpirácie miest pre najromantickejšie svadby.

1. Park Hotel Tartuf***

Veľmi pekné a romantické prostredie Park Hotela Tartuf v Beladiciach. Romanticky pôsobiaci historický kaštieľ je vhodným priestorom na usporiadanie Vášho nezabudnuteľného svadobného dňa. Ponúka vám 5 salónikov a reštauráciu s kaviarňou.

2. Castel Pension & Restaurant

Krásne novozrekonštruované interiérové priestory v Castel Pension & Restaurant v obci Mierovo. Veľký deň „D“, romantické prostredie, výnimočná kulisa, neopísateľná atmosféra, bezstarostné chvíle, parádna zábava – skrátka svadba, ako sa patrí.

3. Wiegerova vila

Wiegerova vila svojou atmosférou a štýlom pripomína Provensálsko a v každom návštevníkovi zanechá trvalý dojem. Nachádza sa vo Svätom Jure neďaleko Bratislavy. V letných mesiacoch môže vaša svadba získať neopakovateľnú atmosféru hostinou priamo pod stromami.

4. Art Hotel Kaštieľ

Rozprávková svadba snov pre najvýnimočnejší deň zamilovaného páru. Art Hotel Kaštieľ je jedinečné hotelové zariadenie, ktoré vzniklo rekonštrukciou jedného z najreprezentatívnejších barokových šľachtických sídiel nachádzajúcich sa v oblasti južného Slovenska v Tomášove.

5. Hotel Kaštieľ Mojmírovce****

Vysnívaná rozprávková svadba v kaštieli sa premení na skutočnosť v Kaštieli Mojmírovce. Romantický kaštieľ obklopený anglickým parkom je dokonalým miestom pre elegantnú svadobnú oslavu i sobáš pod holým nebom.

Uvedené svadobné miesta sú zaradené z organického vyhľadávania na google.com.

V prípade, že máte záujem o firemný PR článok, kontaktujte nás.

Publikovanie článkov

Možnosti publikovania článkov. Teraz máte možnosť publikovať v našom blogu firemné (PR články) platené alebo články zadarmo.

Viac info

Pridať komentár