fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Kreatívny svadobný fotograf

Cenové rozpätie € 200 - € 500
0 Rating

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky, napríklad:

O krásne fotky a videá z vašej svadby sa postará skúsený fotograf. Je to príjemný človek, ktorý dokáže vyvolať úsmevy na tvárach svadobčanov. Najmä pri úvodnom fotení mladomanželov niekedy chýba tá správna iskra, pretože sú (najmä nevesta) v strese. A tu prichádza na pomoc fotograf, ktorého si obľúbite, pretože vás dokáže pri fotení uvoľniť a vy sa budete na fotkách naozaj spokojne usmievať. Vaše fotografie a videá budú potom pôsobiť prirodzene a nádherne.

Zabezpečíme vám správne osvetlenie na fotenie a videá. Na vytvorení finálneho videa sa dohodnete s fotografom, aby vedel, aké dlhé video si želáte vyhotoviť. Video vám nastriháme a vyhotovíme v profesionálnej kvalite aj s hudbou.

 

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Tomáš Gazda – obchodný zástupca
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac..sk

PRIDAJ FIRMU TU

Profil predajcu

VZOROVÝ POPIS PREDAJCUNaše kaderníctvo ponúka kompletný kvalitný servis pre dámske, pánske a detské kaderníctvo ako aj svadobné a spoločenské účesy. Kladieme veľký dôraz na regeneráciu a starostlivosť o vlasy, pretože chceme aby ste bola hrdá na Vaše krásne zdravé vlasy.Služby kaderníctva:strihanietvorba účesovfarbeniemelírtónovanieeco trvalásťahovanie farby3D melírofina– – –Toto je vzorová ponuka. – – –Doporučujeme tu ešte uviesť popis:vznik a história firmyo násnaša misia, vízianaše portfóliopočet zamestnancov a pod.– – –Svadobný plánovačChcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.Tomáš Gazda – marketing managerMobil: 0903 770 687Email: info@svadobny-planovac.skwww.svadobny-planovac.skPRIDAJ FIRMU TU

Video

Couple Reviews

Please login to add your review