fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Kreatívny svadobný fotograf

Cenové rozpätie € 200 - € 500
0 Rating

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky, napríklad:

O krásne fotky a videá z vašej svadby sa postará skúsený fotograf. Je to príjemný človek, ktorý dokáže vyvolať úsmevy na tvárach svadobčanov. Najmä pri úvodnom fotení mladomanželov niekedy chýba tá správna iskra, pretože sú (najmä nevesta) v strese. A tu prichádza na pomoc fotograf, ktorého si obľúbite, pretože vás dokáže pri fotení uvoľniť a vy sa budete na fotkách naozaj spokojne usmievať. Vaše fotografie a videá budú potom pôsobiť prirodzene a nádherne.

Zabezpečíme vám správne osvetlenie na fotenie a videá. Na vytvorení finálneho videa sa dohodnete s fotografom, aby vedel, aké dlhé video si želáte vyhotoviť. Video vám nastriháme a vyhotovíme v profesionálnej kvalite aj s hudbou.

 

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Tomáš Gazda – obchodný zástupca
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac..sk

PRIDAJ FIRMU TU

Profil predajcu : ADOREA SK, s.r.o.

VZOROVÝ POPIS PREDAJCU


Sme svadobná agentúra s dlhoročnou praxou. Vieme vám zabezpečiť nielen váš svadobný deň, ale aj ubytovanie a stravu pre vašich hostí, ktorí pricestujú skôr, resp. si budú chcieť pobyt predĺžiť. Robíme všetko pre to, aby boli svadobné dni dokonale pripravené. Preto je do prvej línie nasadená pre vás skúsená svadobná agentka, ktorá si s vami dohodne termín a zistí predbežne vaše želania. Začiatok je u nás vo svadobnom salóne, kde si nevesta vyberie šaty pre seba a pre družičky a, samozrejme, pre ženícha. Pomocnú ruku vám podá stylistka a vizážistka, ktoré všetko zladia do krásy. O úpravu odevov presne na vašu mieru sa postará skúsená krajčírka. Zároveň pri prvej dohodnutej návšteve vás čaká malá ochutnávka dezertov. Berieme ohľad aj na ľudí trpiacich rôznymi ťažkosťami, a preto okrem klasických zákuskov vieme pre vás, resp. pre vašich hostí, pripraviť bezlepkové, bezlaktózové alebo dokonca raw dezerty. Rovnako sa to týka aj jedál. Naši kuchári pripravia vynikajúce jedlá z prvotriednych surovín podľa vašich požiadaviek. Je na vás, s čím vám poslúžime. Máme pre vás nádherné priestory na svadobnú hostinu, izby pre vašich hostí, špeciálny apartmán pre mladomanželov. Mladomanželov a družičky oblečieme, nastajlujeme, upravíme vizáž správnym líčením pre fotografa a pre kameramana. Fotograf vám vie fotky pripraviť ako album aj elektronicky, ale aj v klasickej forme, ktorá je stále obľúbená. Vďaka kvalitnej práci kameramana a strihača vám vieme odovzdať krásne zhotovené video o vašej svadbe. Toto je vzorový profil predajcu. 

Doporučujeme tu ešte uviesť popis: vznik a história firmy o nás naša misia, vízi a naše portfólio počet zamestnancov a pod.

– – –

Svadobný plánovač Máte otázky? 

Kontaktujte nás Tomáš Gazda – marketing manager

Mobil: 0903 770 687

Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac.sk

Video

Couple Reviews

Please login to add your review