fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Svadobná kytica pre nevestu

Cenové rozpätie € 140 - € 500
0 Rating

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA – členská úroveň ZLATÝ ČLEN

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky, napríklad:

Svadobné kytice viažeme len z čerstvých kvetov. Máme dobré skúsenosti aj so zabezpečením netradičných kvetov. Ponúkame široký výber kvetov a doplnkov, z ktorých vám naviažeme nádhernú kyticu.

Ak nemáte jasnú predstavu o tom, ako presne by mala vyzerať vaša svadobná kytica, nevadí – ukážeme vám fotografie a videá kytíc, ktoré sme robili a vy sa môžete nechať uniesť novými inšpiráciami. Potom už len ukážete prstom na tú kyticu, ktorá sa vám najviac páčila. Samozrejme, že spolu doladíme detaily podľa vašich predstáv – farbu alebo druh kvetov a podobne.

Toto je vzorová ponuka.

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Tomáš Gazda – obchodný zástupca
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk
www.svadobny-planovac.sk

PRIDAJ FIRMU TU

Profil predajcu

VZOROVÝ POPIS PREDAJCUNaše kaderníctvo ponúka kompletný kvalitný servis pre dámske, pánske a detské kaderníctvo ako aj svadobné a spoločenské účesy. Kladieme veľký dôraz na regeneráciu a starostlivosť o vlasy, pretože chceme aby ste bola hrdá na Vaše krásne zdravé vlasy.Služby kaderníctva:strihanietvorba účesovfarbeniemelírtónovanieeco trvalásťahovanie farby3D melírofina– – –Toto je vzorová ponuka. – – –Doporučujeme tu ešte uviesť popis:vznik a história firmyo násnaša misia, vízianaše portfóliopočet zamestnancov a pod.– – –Svadobný plánovačChcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.Tomáš Gazda – marketing managerMobil: 0903 770 687Email: info@svadobny-planovac.skwww.svadobny-planovac.skPRIDAJ FIRMU TU

Video

Couple Reviews

Please login to add your review