fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Svadobná výzdoba od Wedding Floristry

Cenové rozpätie € 1000 - € 5000
0 Rating

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA – členská úroveň ZLATÝ ČLEN

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky, napríklad:

Máme bohaté skúsenosti s kvetinovou výzdobou miestností, altánkov, svadobných brán alebo pergol. Ak nemáte predstavu o tom, ako presne by mala vyzerať kvetinová výzdoba vášho svadobného dňa, nevadí – ukážeme vám fotografie a videá výzdob, ktoré sme robili a vy sa môžete nechať uniesť novými inšpiráciami. Potom už len ukážete prstom na tú kvetinovú výzdobu, ktorá vás najviac oslovila. Samozrejme, že spolu doladíme detaily podľa vašich predstáv.

Okrem kvetín vám vieme zabezpečiť kompletnú výzdobu. Máme pre vás k dispozícii altánky, svadobnú bránu, pergolu. Je to jednoduché: vyberiete si – my vám to dovezieme na miesto, ktoré určíte a pripravíme celý svadobný priestor či už na obrad alebo hostinu. Vieme vám nachystať stoly na podávanie jedla – vrátane nádherných pohárov, tanierov, luxusných mís, príborov. Potom stačí už len naložiť jedlo a naliať do pohárov.

 

Toto je vzorová ponuka.

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Tomáš Gazda – obchodný zástupca
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk
www.svadobny-planovac.sk

PRIDAJ FIRMU TU

Profil predajcu

VZOROVÝ POPIS PREDAJCUNaše kaderníctvo ponúka kompletný kvalitný servis pre dámske, pánske a detské kaderníctvo ako aj svadobné a spoločenské účesy. Kladieme veľký dôraz na regeneráciu a starostlivosť o vlasy, pretože chceme aby ste bola hrdá na Vaše krásne zdravé vlasy.Služby kaderníctva:strihanietvorba účesovfarbeniemelírtónovanieeco trvalásťahovanie farby3D melírofina– – –Toto je vzorová ponuka. – – –Doporučujeme tu ešte uviesť popis:vznik a história firmyo násnaša misia, vízianaše portfóliopočet zamestnancov a pod.– – –Svadobný plánovačChcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.Tomáš Gazda – marketing managerMobil: 0903 770 687Email: info@svadobny-planovac.skwww.svadobny-planovac.skPRIDAJ FIRMU TU

Video

Couple Reviews

Please login to add your review