fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Svadobný salón Eva

Cenové rozpätie € 500 - € 5000
0 Rating

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA – členská úroveň PREMIUM ČLEN

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky


Svadobné šaty

V našom svadobnom salóne máte na výber svadobné šaty slovenských aj zahraničných značiek. Od jednoduchších modelov až po tie najnáročnejšie. Šaty požičiavame, ojedinele predávame.

Na svoje si prídu u nás aj družičky nevesty – buď si vyberú zo šiat, ktoré máme v ponuke alebo sa môžeme dohodnúť na ušití šiat pre družičky na mieru. Pre deti máme roztomilé šaty a obleky. Zároveň vieme obliecť aj ženícha, v ponuke máme viacero typov pánskych svadobných oblekov rôznych značiek.

Všetky odevy vám upraví na mieru naša krajčírka.

Okrem oblečenia si u nás môžete vybrať aj svadobnú obuv. Topánky nepožičiavame, ale predávame.

Ďalej máte k dispozícii rôzne doplnky, ako sú pančušky, šperky, vlásenky a mnoho ďalších.

Pri skúške šiat je možná aj ochutnávka dezertov. Ochutnávku je treba dohodnúť vopred. Máme spoľahlivých šikovných cukrárov, ktorí vám na svadbu vykúzlia okrem perfektnej svadobnej torty aj úžasné sladké dobroty.

 

Toto je vzorová ponuka.

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Svadobný plánovač
Tomáš Gazda – obchodný zástupca

Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac..sk

PRIDAJ FIRMU TU

Profil predajcu : ADOREA SK, s.r.o.

VZOROVÝ POPIS PREDAJCU


Sme svadobná agentúra s dlhoročnou praxou. Vieme vám zabezpečiť nielen váš svadobný deň, ale aj ubytovanie a stravu pre vašich hostí, ktorí pricestujú skôr, resp. si budú chcieť pobyt predĺžiť. Robíme všetko pre to, aby boli svadobné dni dokonale pripravené. Preto je do prvej línie nasadená pre vás skúsená svadobná agentka, ktorá si s vami dohodne termín a zistí predbežne vaše želania. Začiatok je u nás vo svadobnom salóne, kde si nevesta vyberie šaty pre seba a pre družičky a, samozrejme, pre ženícha. Pomocnú ruku vám podá stylistka a vizážistka, ktoré všetko zladia do krásy. O úpravu odevov presne na vašu mieru sa postará skúsená krajčírka. Zároveň pri prvej dohodnutej návšteve vás čaká malá ochutnávka dezertov. Berieme ohľad aj na ľudí trpiacich rôznymi ťažkosťami, a preto okrem klasických zákuskov vieme pre vás, resp. pre vašich hostí, pripraviť bezlepkové, bezlaktózové alebo dokonca raw dezerty. Rovnako sa to týka aj jedál. Naši kuchári pripravia vynikajúce jedlá z prvotriednych surovín podľa vašich požiadaviek. Je na vás, s čím vám poslúžime. Máme pre vás nádherné priestory na svadobnú hostinu, izby pre vašich hostí, špeciálny apartmán pre mladomanželov. Mladomanželov a družičky oblečieme, nastajlujeme, upravíme vizáž správnym líčením pre fotografa a pre kameramana. Fotograf vám vie fotky pripraviť ako album aj elektronicky, ale aj v klasickej forme, ktorá je stále obľúbená. Vďaka kvalitnej práci kameramana a strihača vám vieme odovzdať krásne zhotovené video o vašej svadbe. Toto je vzorový profil predajcu. 

Doporučujeme tu ešte uviesť popis: vznik a história firmy o nás naša misia, vízi a naše portfólio počet zamestnancov a pod.

– – –

Svadobný plánovač Máte otázky? 

Kontaktujte nás Tomáš Gazda – marketing manager

Mobil: 0903 770 687

Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac.sk

Video

Couple Reviews

Please login to add your review