fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Svadobný deň zahŕňa množstvo príprav a nezanedbateľné množstvo stresu. Každá nevesta túži vyzerať vo svojich svadobných šatách neodolateľne. Cítiť sa ako princezná. Ženíchovi zas záleží na tom, aby svadobný oblek skvelo sedel. A tak niet divu, že množstvo párov skúsi pred svadobným dňom zhodiť nadbytočné kilogramy a zažiariť. Púšťať sa do jednej redukčnej diéty za druhou však nie je riešenie. Výsledkom sa vôbec nemusia stať stratené kilogramy. Práve naopak. Známy jojo-efekt sa môže postarať o získanie ďalších tukových zásob. Ako sa vyhnúť nepríjemným prekvapeniam a skutočne sa dostať do svadobného dňa do svojej najlepšej formy? Odpoveďou sú služby osobného trénera.

Zostavovaním uceleného plánu, ktorého cieľom je schudnúť, vytvarovať postavu alebo nabrať svalovú hmotu, sa zaoberám na svojich internetových stránkach. Mojimi rukami už prešiel nejeden klient, ktorý sa nedokázal sám dostať z nekonečného kolotoča diét a opätovného naberania nadbytočných kilogramov. Za moju úspešnú prácu hovoria i pozitívne referencie, ktoré môžete rovnako ako podrobné informácie o spolupráci objaviť na mojich stránkach.

Služby osobného trénera – stávka na istotu

Otázkou však možno pre Vás ostáva, prečo využiť služby osobného trénera priamo pred svadbou. Pred svadobným dňom máme k dispozícii len obmedzené množstvo času. Na začiatku sa dlhé mesiace pred dňom D javia ako neskutočne dlhá doba. Pravda je však taká, že chudnutie nie je šprint. Práve naopak. Je behom na dlhú trať, ktorý vyžaduje čas a pevnú vôľu. Extrémna hladovka vám možno pomôže zapnúť šaty, ktoré ste si vysnívali vo svojej mysli. Nie je však dlhodobo udržateľná a môže sa vám postarať o nejeden zdravotný problém. Zároveň je nasledovaná už vyššie spomínaným jojo-efektom, ktorý spôsobí, že spätne priberiete ešte viac, ako ste pôvodne schudli.

Pred svadbou nie je čas na nové experimenty. Je čas na overené postupy, ktoré vám naozaj pomôžu posunúť sa vo svojich výsledkoch správnym smerom. Pomyslite si, ako ďaleko sa môžete počas niekoľkých mesiacov, ktoré Vás čakajú do svadobného dňa, posunúť. Môžete dosiahnuť skutočné výsledky, ktoré budú trvácne a neopustia Vás po niekoľkých dňoch po svadbe. Nemusíte sa púšťať do hladovky, ktorá vyčerpá Vaše telo a myseľ.

Správny plán je základom

Chápem, že možno teraz tápete, či je nápad chudnúť do svadobného dňa správnym rozhodnutím a možnou úlohou. Verte mi, že je. Prijmite však pomoc osobného trénera. Presne viem, ktorým smerom Vás musím viesť. Pomôžem vám správne začať, naučím Vás triky, vďaka ktorým do svadby skutočne dosiahnete výsledky, ak sa budete držať mojich rád. Chudnutie vyžaduje prepracovanú kombináciu stravy a fyzickej aktivity. Do tejto misie sa môžeme pustiť spoločne a ja vám poskytnem všetky informácie a návody, ktoré som si stihol počas svojej praxe vytvoriť.

Nebudeme nič skúšať a testovať. Budeme sa spoločne držať cesty, ktorá je overená a prináša skutočné výsledky. Moja pomoc je mierená na nevesty i ženíchov. Moje služby môžete využiť dokonca i vo dvojici. Cvičenie vo dvojici prináša množstvo benefitov. Spoločne ide cvičenie vždy lepšie. Zároveň sa môžete motivovať na ceste za lepšími výsledkami i efektívnejšie dodržiavať nastavený jedálniček.

Odpoviem na všetky Vaše otázky

Túžite schudnúť do svojej svadby? Cítiť sa lepšie a prirodzenejšie? Ak ste na otázky odpovedali áno, kontaktujte ma s akýmikoľvek ďalšími otázkami. Spoločne sa vyberieme po ceste, ktorá prináša skutočné výsledky a nebudeme strácať čas s experimentami v podobe celej škály diét, ktoré nefungujú. Spoločne zvládneme splniť stanovené ciele a posunúť sa ešte o kúsok ďalej. Všetko je možné, ak máte pevnú vôľu a overený bojový plán.

Tréningové plány teraz v akcii

osobný tréner

12 tréningov pre jednotlivca a dvojicu.


Akcia platí na prvých 12 tréningov pre nových klientov.


SPONZOROVANÝ ČLÁNOK
AUTOR: ALEX GAZDA

osobný tréner

Alex Gazda

Chceš zmeniť svoj životný štýl? Som pripravený ti s tým pomôcť. Som Alex Gazda, som kondičný tréner a keď budeš chcieť budem aj tvoj osobný tréner. Vyber si tréningový plán, ktorý ti najviac vyhovuje.

www.osobny-trener.com

Pridať komentár