fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Svadobné líčenie

Cenové rozpätie € 60 - € 200
5.0
1 Ratings

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA – členská úroveň PREMIUM ČLEN

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky, napríklad:

Milá nevesta!

Naša skúsená a milá vizážistka vás nalíči a prípadne aj vaše družičky u nás v salóne, avšak väčšinou sa dostaví na miesto, ktoré si dohodnete. Ak máte obavu o svoj mejkap, pretože vás vo svadobný deň čaká veľa aktivít – fotenie, presvadobný catering a zvítanie sa s hosťami, svadobný obrad, presuny z miesta na miesto zavŕšené svadobnou hostinou – odporúčame vám, aby ste mali vizážistku pri sebe, aby dozerala na váš bezchybný výzor. Kedykoľvek v priebehu dňa vám upraví mejkap alebo vlasy. Zo sebou si berie kozmetický kufrík, vy sa nemusíte v tomto smere o nič starať.

S vizážistkou je potrebné sa vopred dohodnúť, aby vedela aký typ mejkapu preferujete a aký typ kozmetiky používate. K dispozícii má pre vás bežne používané značky, ale aj dekoratívnu kozmetiku v bio kvalite a vegan. Preto je dôležité, aby ste si predtým dohodli čo vyžadujete, resp. na čo ste zvyknutá.

Toto je vzorová ponuka.

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Tomáš Gazda – obchodný zástupca
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac.sk

PRIDAJ FIRMU TU

Svadobné ponuky v rovnakej kategórii

Profil predajcu

VZOROVÝ POPIS PREDAJCUNaše kaderníctvo ponúka kompletný kvalitný servis pre dámske, pánske a detské kaderníctvo ako aj svadobné a spoločenské účesy. Kladieme veľký dôraz na regeneráciu a starostlivosť o vlasy, pretože chceme aby ste bola hrdá na Vaše krásne zdravé vlasy.Služby kaderníctva:strihanietvorba účesovfarbeniemelírtónovanieeco trvalásťahovanie farby3D melírofina– – –Toto je vzorová ponuka. – – –Doporučujeme tu ešte uviesť popis:vznik a história firmyo násnaša misia, vízianaše portfóliopočet zamestnancov a pod.– – –Svadobný plánovačChcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.Tomáš Gazda – marketing managerMobil: 0903 770 687Email: info@svadobny-planovac.skwww.svadobny-planovac.skPRIDAJ FIRMU TU

Video

Couple Reviews

1 Review for Svadobné líčenie

  • tana7

    Super vizážistka
    15 júla, 2020 9:43 pm
    5/5

    Som veľmi spokojná, doporučujem 🙂

Please login to add your review