fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Svadobné líčenie

Cenové rozpätie € 60 - € 200
5.0
1 Ratings

Kontaktujte predajcu

Kontaktujte ma:
na email
na telefón
Popis

VZOROVÁ PONUKA – členská úroveň PREMIUM ČLEN

Sem napíšte popis vašej obchodnej ponuky, napríklad:

Milá nevesta!

Naša skúsená a milá vizážistka vás nalíči a prípadne aj vaše družičky u nás v salóne, avšak väčšinou sa dostaví na miesto, ktoré si dohodnete. Ak máte obavu o svoj mejkap, pretože vás vo svadobný deň čaká veľa aktivít – fotenie, presvadobný catering a zvítanie sa s hosťami, svadobný obrad, presuny z miesta na miesto zavŕšené svadobnou hostinou – odporúčame vám, aby ste mali vizážistku pri sebe, aby dozerala na váš bezchybný výzor. Kedykoľvek v priebehu dňa vám upraví mejkap alebo vlasy. Zo sebou si berie kozmetický kufrík, vy sa nemusíte v tomto smere o nič starať.

S vizážistkou je potrebné sa vopred dohodnúť, aby vedela aký typ mejkapu preferujete a aký typ kozmetiky používate. K dispozícii má pre vás bežne používané značky, ale aj dekoratívnu kozmetiku v bio kvalite a vegan. Preto je dôležité, aby ste si predtým dohodli čo vyžadujete, resp. na čo ste zvyknutá.

Toto je vzorová ponuka.

– – –

Svadobný plánovač

Chcete pridať firmu do katalógu? Kontaktujte nás.

Tomáš Gazda – obchodný zástupca
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk

www.svadobny-planovac.sk

PRIDAJ FIRMU TU

Svadobné ponuky v rovnakej kategórii

Profil predajcu : ADOREA SK, s.r.o.

VZOROVÝ POPIS PREDAJCU


Sme svadobná agentúra s dlhoročnou praxou. Vieme vám zabezpečiť nielen váš svadobný deň, ale aj ubytovanie a stravu pre vašich hostí, ktorí pricestujú skôr, resp. si budú chcieť pobyt predĺžiť. Robíme všetko pre to, aby boli svadobné dni dokonale pripravené. Preto je do prvej línie nasadená pre vás skúsená svadobná agentka, ktorá si s vami dohodne termín a zistí predbežne vaše želania. Začiatok je u nás vo svadobnom salóne, kde si nevesta vyberie šaty pre seba a pre družičky a, samozrejme, pre ženícha. Pomocnú ruku vám podá stylistka a vizážistka, ktoré všetko zladia do krásy. O úpravu odevov presne na vašu mieru sa postará skúsená krajčírka. Zároveň pri prvej dohodnutej návšteve vás čaká malá ochutnávka dezertov. Berieme ohľad aj na ľudí trpiacich rôznymi ťažkosťami, a preto okrem klasických zákuskov vieme pre vás, resp. pre vašich hostí, pripraviť bezlepkové, bezlaktózové alebo dokonca raw dezerty. Rovnako sa to týka aj jedál. Naši kuchári pripravia vynikajúce jedlá z prvotriednych surovín podľa vašich požiadaviek. Je na vás, s čím vám poslúžime. Máme pre vás nádherné priestory na svadobnú hostinu, izby pre vašich hostí, špeciálny apartmán pre mladomanželov. Mladomanželov a družičky oblečieme, nastajlujeme, upravíme vizáž správnym líčením pre fotografa a pre kameramana. Fotograf vám vie fotky pripraviť ako album aj elektronicky, ale aj v klasickej forme, ktorá je stále obľúbená. Vďaka kvalitnej práci kameramana a strihača vám vieme odovzdať krásne zhotovené video o vašej svadbe. Toto je vzorový profil predajcu. Doporučujeme tu ešte uviesť popis: vznik a história firmy o nás naša misia, vízi a naše portfólio počet zamestnancov a pod.

– – –

Svadobný plánovač 

Máte otázky? 

Kontaktujte nás
Tomáš Gazda – marketing manager
Mobil: 0903 770 687
Email: info@svadobny-planovac.sk
www.svadobny-planovac.sk

Video

Couple Reviews

1 Review for Svadobné líčenie

  • tana7

    Super vizážistka
    15 júla, 2020 9:43 pm
    5/5

    Som veľmi spokojná, doporučujem 🙂

Please login to add your review