fbpx
Naplánujte si s nami dokonalú svadbu

Anna a Peter

July 06, 2023, Hotel DeLux ***

Raz v malebnom mestečku sa stretli dve srdcia plné lásky a rozhodli sa zosobášiť. Táto neobyčajná dvojica, Anna a Peter, mala jasnú predstavu o tom, ako by mala vyzerať ich svadba. Aby sa im splnil sen, začali hľadať svadobných dodávateľov v katalógu Svadobný plánovač.

Prvým krokom bolo vybrať vhodné miesto na ich veľký deň. Preto si objednali prehliadku dvoch nádherných zámkových záhrad v okolí. Nakoniec sa rozhodli pre romantický zámok s nádherným výhľadom na jazero.

Ako nasledujúci krok sa Anna a Peter obrátili na miestneho krajčíra, ktorý sa špecializoval na svadobné šaty. V jeho ateliéri sa Anna okamžite zamilovala do elegantných, zamatových šiat. Krajčír jej pomohol vybrať najdokonalejšie šaty, ktoré zdôrazňovali jej krásu a zároveň dopĺňali jej osobnosť.

Po vyriešení šiat sa zamerali na kyticu a ozdoby. Obrátili sa na talentovaného kvetinára z katalógu Svadobný plánovač. Ten počúval ich predstavy a navrhol im zmes sviežich, kvitnúcich kvetov v odtieňoch bielych a pastelových farieb. Ich svadobná kytica bola ako z rozprávky, plná romantiky a elegancie.

Keďže Peter bol veľkým gurmánom, nechcel na svojom svadobnom jedálnom lístku nič iné, len to najlepšie. Preto sa rozhodli pre kvalitného cateringového dodávateľa zo Svadobného plánovača, ktorý mal skvelé hodnotenia a ponúkal jedlo na mieru. Na ich svadobný obed bol pripravený gurmánsky zážitok, na ktorý nikto nezabudne.

Na oslavu a zábavu ich veľkého dňa si vybrali talentovaného DJ-a, ktorý sa špecializoval na svadby. Jeho hudba a energická osobnosť vytvorili nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá udržiavala hostí na parkete po celú noc.

Aby si mohli s radosťou zaznamenať každý okamih svojho veľkého dňa, najali si aj skúseného svadobného fotografa a kameramana. Svadobný fotograf a kameraman zo Svadobného plánovača zachytili každý úsmev, slzu šťastia a neopakovateľný moment, aby Anna a Peter mohli navždy potešiť svoje srdcia spomienkami na tento výnimočný deň.

Okrem toho, aby sa o hostí starali, sa Anna a Peter rozhodli poskytnúť im aj malé svadobné darčeky ako vďaku za ich prítomnosť. Našli ich u výrobcu personalizovaných suvenírov zo Svadobného plánovača, ktorý vyrobil originálne a osobné darčeky, ktoré si každý hosť zobral ako spomienku na tento výnimočný okamih.

Nakoniec nastal dlho očakávaný deň. Anna sa prechádzala po chodníku zámockej záhrady, v bielych šatách, s krásnou kyticou v ruke. Peter na ňu čakal s úsmevom od ucha k uchu. Slnečné lúče sa pretláčali skrz koruny stromov a jazero za zámkom sa ticho chvelo v očakávaní.

Obaja vstúpili do zdobenej svadobnej sály, kde sa stretli so svojimi blízkymi a priateľmi. Slzy radosti a šťastia tiekli po tvárach všetkých prítomných. Ceremóniu viedol milý a emocionálny obradník, ktorý vyzdvihol ich jedinečnú lásku a zaviazal ich navždy k láske.

Počas recepcie a oslavy si hostia užívali fantastické jedlo, skvelú hudbu a úžasnú atmosféru. Parket bol plný tancujúcich hostí, ktorí slávili spoločne s Annou a Petrom.

Keď sa slnko sklonilo za obzor, osvetlila nočná obloha ohňostroj. Svetelné výbuchy, tanečné farby a vzrušenie vytvorili neskutočnú kulisu pre ich prvé spoločné kroky ako manželov.

Táto svadba bola dokonalá kombinácia lásky, pekných detailov a skvelých svadobných dodávateľov z katalógu Svadobný plánovač. Anna a Peter mali nezabudnuteľný deň, ktorý im svedčil, a ich láska sa odrazila v každom aspekte ich svadby. A tak si spolu s hosťami odnášali spomienky na tento okamih, ktorý bude žiť v ich srdciach navždy.

Naši svadobný dodávatelia

Svadobné miesto
Svadobné líčenie
Svadobný oblek

Môžu sa vám páčiť aj tieto

Monika & Ivan

Castel Pension & Restaurant, Mierovo, Slovensko

Mirka & Daniel

Park Hotel Tartuf, Beladice, Slovensko

Vanda & Milan

Wiegerova vila, Svätý Jur, Slovensko